Porovnejte ceny a ušetřete!

Brandit

Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 384 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
armyshop.cz
1 384 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL

Flanelka pro chladnější dny - LUMBERJACKET. zateplená flanelová košile dvě kapsy na hrudi dvě průhmatové kapsy na bocích vnitřní náprsní kapsa zapínání na knoflíky straight cut - rovný střih   Materiál: 100 % bavlna, podšívka a zateplení - 100 % polyester.  Hmotnost: 635 g (velikost S)   Výrobce: BRANDIT, Německo Kód výrobce: 9478

Produkt Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL z kategorie army a lovecké bundy, kabáty a blůzy si můžete zakoupit v internetovém obchodě armyshop.cz za cenu 1 384 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL od značky BRANDIT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL a také tipy, jak vybírat army a lovecké bundy, kabáty a blůzy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL?

Aktuálně můžete produkt Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL koupit již od 1 384 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu armyshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL EAN kód?

EAN kód pro Brandit Bunda Lumberjacket černá 4XL je 4051773106082. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.